• 18 Жовтня, 2020
  • admin
  • 0

Слуховий апарат Xceed 1 BTE UP 675 120​

Якщо у вас тяжке порушення слуху, то спілкування в колі друзів, колег або родичів стає справжньою проблемою. Бувають ситуації, коли ви думаєте, що вести розмову не варто, так як ви зможете говорити тільки з тим співрозмовником, який знаходиться навпроти вас, та й то доводиться здогадуватися або читати по губах. А якщо кілька людей говорять одночасно, то зрозуміти про що вони говорять, стає важче, і ви дуже сильно втомлюєтеся.

Нова унікальна технологія в слухових апаратах Oticon Xceed підтримає вас в цих ситуаціях, дозволяючи чути і розуміти мову краще, ніж раніше. Oticon Xceed дає вам кращу розбірливість мови при менших слухових зусиллях, в порівнянні з попередніми поколіннями суперпотужних слухових апаратів.
Слухові апарати Oticon Xceed з технологією BrainHearing ™, яка допомагає мозку краще розуміти і обробляти звукову інформацію.
З Oticon Xceed ви отримуєте:
– доступ до мови на 360 ° з меншими зусиллями;
– виняткову чіткість звуку і безліч нюансів;
– усунення надокучливого свисту;
– бездротове підключення до багатьох пристроїв.

Нова технологія
Oticon Xceed дозволяє чути всю важливу мову навколо вас, приглушаючи докучливий шум і знижуючи слухове зусилля.
Oticon Xceed – єдині в світі суперпотужні слухові апарати з відкритим звуком. Вони дозволяють чути все важливі, в тому числі мовні звуки на 360 °, а інноваційна система шумоподавлення допомагає знизити слухові зусилля.
Відкритий звук відтворює природну роботу мозку і полегшує розуміння сказаного. Таким чином, ви зможете брати участь в розмовах навіть з кількома людьми одночасно, при цьому запам’ятовувати більше сказаного.

Революційно новий підхід в боротьбі зі зворотним зв’язком
Зворотній зв’язок – це неприємний свист, який виникає, коли хтось або щось торкається до слухового апарату або занадто наближається до нього, наприклад, коли ви обіймаєте дитину, тримайте до вуха телефон або навіть сидите в кріслі з високою спинкою. Раніше, для вирішення цієї проблеми, просто зменьшували посилення, що негативно впливало на розбірливість мови.
Тепер новітня технологія Oticon Xceed вирішує проблему зі зворотним зв’язком на новому успішному рівні: вона просто не дає йому виникнути. Тепер ви можете насолоджуватися чистим і стабільним мовним сигналом весь день, так як можливість виникнення неприємного свисту істотно знижена. Таким чином, завдяки новій технології, ви отримаєте кращу якість звуку і покращити чіткість мовлення.

Досить швидкі, щоб підтримувати мозок
Ви чуєте мозком, а значить, слухові апарати повинні мати досить швидку обробку сигналу, щоб не відставати від мозку, а підтримувати його.
Технологія BrainHearing ™ в Oticon Xceed сканує навколишній простір 100 раз в секунду. Завдяки цьому ви отримуєте безперервний доступ до звуків на 360 ° і постійну підтримку мозку в природному процесі осмислення звуків.

З Oticon Xceed ви отримуєте наступні переваги BrainHearing ™:
– краща якість звуку;
– зниження слухового зусилля;
– краще запам’ятовування сказаного.

Будьте на зв’язку з життям!
Oticon Xceed підключається бездротовим шляхом до будь-якого смартфону і дає доступ до різноманітних аксесуарів, які дозволяють транслювати стереозвук в обидва вуха.

Слухайте музику, дзвоните по мобільному в режимі hands-free і багато іншого.
– Будинки: транслюйте звук з телевізора, домашнього телефону, плеєра, планшета, комп’ютера або радіо безпосередньо в ваші слухові апарати;
– В дорозі: синхронізуйте слухові апарати з мобільним телефоном, перетворивши їх в бездротову гарнітуру, управляти якою ви зможете через просте мобільний додаток Oticon ON;
– За допомогою пульта дистанційного керування або мобільного додатка Oticon ON ви зможете непомітно для оточуючих регулювати гучність, перемикати програми або вимкнути слухові апарати;
– Через мобільний додаток Oticon ON ви зможете отримати доступ до технології HearingFitness ™ і функції OpenSound Booster і які я активує більше шумозаглушення навіть в дуже складних акустичних ситуаціях.

ConnectClip
Непомітний для оточуючих мікрофонний аксесуар, який підключається до Oticon Xceed. Його можна використовувати в такий спосіб:
– Здійснювати телефонні дзвінки в режимі hands-free;
– Прослуховувати музику, відео та ін .;
– Використовувати як зовнішній мікрофон;
– Непомітно управляти слуховими апаратів.

Функції і властивості Oticon Xceed 1 SP:
Чіткість голосу:
– OpenSound Navigator ™ – рівень 1;
– Здатність балансувати між джерелами – 100%;
– Максимальне видалення шуму – 9 дБ;
– OpenSoundOptimizer ™;
– OpenSound Booster ™;
– Speech Guard ™ LX – рівень 1;
Якість звуку:
– Чистий динаміка;
– Просторовий менеджмент шуму;
– Канали обробки – 48;
– Басовий буст (стрімінг);
Комфорт слухання:
– Менеджмент імпульсного шуму – 4 конфігурації;
– Щит від зворотного зв’язку LX;
– Менеджер шуму вітру;
Персоналізація і оптимізація установки:
– YouMatic ™ LX, NR рівні – 3 конфігурації;
– Смуги настройки –

Відвідайте нас

Графік роботи

Понеділок- Пятниця:
10:00-18:00

Адреса вул., Івана Гонти 18Б, Здолбунів, Рівненська область

Напишіть нам

Потрібна консультація? Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і проконсультуємо і запишемо на прийом.

Krupetskaolga1701@gmail.com