Конктакти: +380679090180 м. Здолбунів, вул., Івана Гонти 18, б

Слуховий апарат Siya 2 BTE 13 PP 105​

Слуховий апарат Oticon Siya 2 BTE 13 Plus Power 2.4 G 105 – потужний слуховий апарат завушного типу (BTE) в мініатюрному корпусі створений на суперпотужній платформі Velox і включає набір нових функцій і технологій, які дарують чудову якість звуку і комфорт слухання, покращують розбірливість мови. Дана модель призначена для реабілітації порушень слуху від важкого до глибокого ступеня. Містить функцію для боротьби з шумом у вухах Tinnitus SoundSupport.

Забезпечує прямий обмін даними і управління з продуктами Apple: iPhone, iPad® або iPod touch®.

Широкі можливості для підключення додаткових пристроїв, які допомагають краще чути і впевнено спілкуватися в повсякденних ситуаціях: ConnectClip, ТВ-адаптер 3.0, FM-радіо, додаток Oticon ON (для iPhone, iPad, iPod touch і пристроїв на платформі Android ™).

Veloх ™ – нова цифрова платформа високої продуктивності, використовує нову парадигму – «увага до декількох джерел звуку», в 50 разів швидше платформи попереднього покоління Inium Sense, має дозвіл в 48 частотних каналів, здатна обробляти до 1200 мільйонів операцій в секунду, повний аналіз навколишнього середовища понад 100 разів в секунду, новітня система зв’язку TwinLink.

Miltiband Adaptive Directionality LX – технологія автоматичного перемикання між різними режимами прослуховування для комфртной адаптації до різних звукових оточеннь.

Noise Reduction LX – ефективна технологія шумоподавлення завдяки свер [швидкій платформі Velox оперативно пригнічує шум, навіть між словами, забезпечуючи тим самим комфортне звучання і покращує розбірливість мови.

Feedback shield LX – ефективна надшвидка система управління зворотним зв’язком, яка пригнічує свист зворотного зв’язку без погіршення якості звуку або чутності.

Adaptation Management – 3-х ступінчаста система адаптації користувача для звикання до слухового апарату.
Oticon Firmware Updater – дозволяє оновлювати слухові апарати і Сonnect-пристрої, що працюють на платформі Velox, і додавати нові і вдосконалені функції одним клацанням миші.

IP68 – ступінь захисту корпусу слухового апарату і його компонентів від проникнення пилу і вологи, завдяки надійному нанопокриттям. Не варто бояться зайвого потовиділення або потрапляння під дощ, але перед тим, як приймати душ або лазню, необхідно знімати слухові апарати.

Відвідайте нас

Графік роботи

Понеділок- Пятниця:
10:00-18:00

Адреса вул., Івана Гонти 18Б, Здолбунів, Рівненська область

Напишіть нам

Потрібна консультація? Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і проконсультуємо і запишемо на прийом.

Krupetskaolga1701@gmail.com

Call Now Button