Конктакти: +380679090180 м. Здолбунів, вул., Івана Гонти 18, б

Слуховий апарат Siya 1 BTE 13 105

Поліпшення слуху приносить багато позитивних ефектів. Доведено, що компенсація порушення слуху суттєво змінює життя людини в кращу сторону – стає легше слухати і розуміти сказане, а це, в свою чергу, сприяє поліпшенню психічного здоров’я.

Слухові апарати з новою технологією BrainHearing допомагає мозку легше розрізняти і осмислювати звуки.

Слухові апарати Oticon Siya вловлюють і підсилюють кожен природний звук з усіма його його тонкощами, виконуючи це комфортним для вас способом. Завдяки Oticon Siya, ви будете краще розуміти мову і насолоджуватися кожним моментом життя.

Oticоn Siya – це:
– Краще якість життя;
– Можливість бездротового підключення до улюблених гаджетів;
– Широкий вибір стилів і аксесуарів.

Oticon Siya має потужний мікропроцесор, який обробляє звуковий сигнал в 50 разів швидше, ніж слухові апарати попередніх поколінь. Така обробка звуку дозволяє досягти дуже високої якості звуку, що покращує розбірливість мови.

Oticon Siya має звук високої роздільної здатності (кристально чистий і чіткий), тому що ці слухові апарати здатні сприймати дуже тонкі, натуральні тони і відтворювати їх з високим рівнем слухового комфорту. Функція Multiband Adaptive Directionality LX (багатосмугова адаптивна спрямованість) допомагає зосередитися на звуках, джерело яких знаходиться попереду, акуратно і поступово приглушаючи інші звуки, коли ситуація стає занадто гучною. Ця функція адаптується дуже швидко, допомагаючи вам спілкуватися в шумному оточенні, наприклад, під час сімейної вечері.

Ефективне шумоподавлення
Мову значно простіше зрозуміти, коли немає шуму. Тому слухові апарати Oticon Siya мають функцію Noise Reduction LX (шумоподавлення), яка дуже швидко знижує рівень шуму. Вона працює настільки швидко, що приглушує навіть шум між словами.

Oticon Siya використовує інноваційну технологію низькоенергетичними Bluetooth 2,4 ГГц, яка забезпечує високоякісне бездротове підключення до улюблених гаджетів з високою якістю стрімінга звуку, можливістю (stereo) — відтворення музики і низьким рівнем споживання заряду акумулятора.

За допомогою Oticon Siya ви можете підключитися до широкого спектру пристроїв:
– Будинки: транслюйте безпосередньо на слухові апарати звук телевізора, домашнього телефону, плеєра, планшета, комп’ютера або радіо.
– В дорозі: синхронізуйте з мобільними пристроями, перетворите ваші слухові апарати в бездротову гарнітуру, управляти якою ви можете через мобільний додаток Oticon ON.
– За допомогою пульта дистанційного керування або мобільного додатка Oticon ON ви можете регулювати гучність, перемикати програми або, при необхідності, вимикати ваші слухові апарати, не привертаючи уваги оточуючих.

Функції і властивості Oticon Siya 1:
– Багатосмугова адаптивна спрямованість LX;
– Одинарна компресія LX;
– Шумоподавлення LX;
– Поліпшення розбірливості мови LX;
– Частотний діапазон налаштувань – до 8 кГц;
– Кількість частотних каналів – 48;
– Вимкнення шумів короткої тривалості – вкл / викл .;
– Захист від зворотного зв’язку LX;
– Захист від шуму вітру;
– Допомога при вушному шумі (тиннитус);
– Смуги настройки – 10;
– Бездротова трансляція;
– Повна бездротова сумісність;
– Мобільний додаток Oticon ON;
– Максимальний рівень звукового тиску – до 138 дБ;
– Максимальна акустичне посилення – до 73 дБ;
– Частотний діапазон – 150-7300 дБ;
– Елемент живлення – 13.(stereo) — відтворення

Відвідайте нас

Графік роботи

Понеділок- Пятниця:
10:00-18:00

Адреса вул., Івана Гонти 18Б, Здолбунів, Рівненська область

Напишіть нам

Потрібна консультація? Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і проконсультуємо і запишемо на прийом.

Krupetskaolga1701@gmail.com

Call Now Button