Конктакти: +380679090180 м. Здолбунів, вул., Івана Гонти 18, б

ЛОР захворювання: лікування, прийом оториноларинголога в Здолбунові

Захворювання вуха, горла і носа є основною причиною візитів до лікаря. Лікуванням цих захворювань повинен займатися лікар оториноларинголог, або ЛОР.

У дитячому віці часто зустрічаються аденоїдні вегетації, тонзиліт, середній отит . Такі захворювання мають наслідки і у дорослому віці, і часто буває перехід у хронічну форму. Лор повинен стати вашим постійним лікарем.

Тільки вузький фахівець здатний точно діагностувати захворювання і призначити правильне лікування. Фахівці в області отоларингології володіють усіма методами діагностики, і вчасно отримана консультація отоларинголога допоможе вам швидко і ефективно позбутися від хвороби, яка рік за роком отруювала ваше життя.

НА ПРИЙОМ ДО ЛОРА

Напевно, немає людини, якій хоча б один раз не знадобилася консультація ЛОРа. Лікарі цього медичного напрямку спеціалізуються в області діагностики і подальшого лікування хвороб вуха, горла, носа.

 

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ЛОР-ЗАХВОРЮВАНЬ

У переважній більшості випадків причиною захворювань вух, горла і носа є бактеріальні інфекції. Але є й інші чинники, що сприяють їх розвитку:

 • Знижений імунітет. Збої у функціонуванні імунної системи призводять до того, що ГРЗ, ГРВІ, звичайна застуда приводять до таких ускладнень, к отит, синусит, ларингіт, тонзиліт і іншим ЛОР-захворювань. Травми в області обличчя, голови. Нерідко буває так, що інфекція поширюється по організму внаслідок викривленої носової перегородки, травмованої барабанної перетинки, бо порушується дренаж порожнин. Після огляду хірурга в таких випадках необхідно відвідати оториноларинголога.
 • Переохолодження. Потрапляє на слизову оболонку носа морозне повітря не дозволяє їй справно виконувати свої функції. Якщо людині доводиться довго перебувати на вулиці і вдихати холодне повітря, в його організмі створюються умови, що сприяють розвитку різних інфекційних процесів.
 • Генетична схильність. У окремих людей аномальне розташування носових ходів передається у спадок. Це призводить до розростання поліпів і аденоїдних вегетацій.

Як правило, після досягнення повноліття людині вже відомі причини частих загострень ЛОР-захворювань, тому в профілактичних цілях необхідно часте відвідування ЛОР-лікаря.

КОЛИ НЕОБХІДНО ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ У ЛОРА

Симптоми ЛОР-захворювань:

 • біль у вухах (ниє, стріляє у вусі);
 • різні порушення слуху, шуми, дзвін у вухах;
 • запаморочення;
 • довго не проходить нежить, відчуття закладеності в носі;
 • апное (раптові зупинки дихання, хропіння в період сну);
 • часте покашлювання або відчуття першіння в горлі;
 • болю в горлі, поява в ньому слизових або гнійних виділень;
 • хворобливі відчуття (помірні або гострі) при ковтанні;
 • збільшені регіональні лімфовузли лімфовузли( підщелепні, шийні).

Такі симптоми можуть поєднуватися з підвищенням температури, людина відчуває нездужання: його морозить, тягне в сон, він відчуває біль в суглобах і т.д. Все це говорить про наявність гострого або загостренні хронічного захворювання. При нормальній температурі і симптоматиці можливий перехід хвороби в хронічну стадію симптоматики. Незалежно від наявності або відсутності температури потрібно терміново піти на прийом до ЛОРа.

ЗАХВОРЮВАННЯ, ЯКІ ЛІКУЄ ОТОРИНОЛАРИНГОЛОГ

У Здолбунівському ЛОР-кабінеті пацієнтів приймають висококваліфікований ЛОР-лікар. Робота якого пов’язана з лікуванням таких захворювань:

 • Отит (в гострій і хронічній формі) – запалення середнього вуха. При відсутності своєчасного і правильного лікування отит нерідко закінчується часткової або навіть повної втратою слуху. Отит зазвичай є ускладненням, викликаним захворюваннями верхніх дихальних шляхів. Також причиною виникнення отиту може стати травма або потрапляння інфекцій з зовнішнього вуха.
 • Порушення слуху, причиною яких стали інші захворювання.
 • Лабіринтит. Це запальний процес у внутрішньому вусі. Хоча зустрічається захворювання нечасто, воно може закінчитися тяжкими наслідками, так як осередок інфекції розташований поруч з мозком. Найнебезпечнішим є запалення оболонок головного мозку.
 • Тонзиліти ( гостра і хронічна форми). Вони також нерідко призводять до тяжких ускладнень – ревматичних уражень найважливіших органів (серця, нирок) і суглобів. Тому ЛОР-лікар проводять профілактичне лікування, щоб уникнути важких наслідків.
 • Фарингіти. Це захворювання задньої стінки гортані, часто зустрічається у курців та людей, які мають захворювання стравоходу і шлунка, так звана «Гастроезофагальнорефлюксна хвороба», що надзвичайно часто стала зустрічатись.
 • Ларингіт. Запальний процес слизової гортані, що проявляється охриплістю голосу, аж до повної його втрати (афонії).
 • Синусити – запальні процеси в носових придаткових пазухах що призводять до порушення дренажу і накопичення гною або ексудату.

При появі вищеописаних станів потрібно терміново йти на прийом до отоларинголога, так як тільки фахівець може точно діагностувати захворювання і призначити грамотне лікування.

ЛОР кабінет Здолбунів: ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ

Щоб поставити точний діагноз, ЛОР в м.Здолбунів оглядає пацієнта і збирає анамнез. У його розпорядженні є сучасні методи діагностики і обладнання, що дозволяють в найкоротші терміни і з високою точністю визначити захворювання і призначити відповідне лікування. це:

 • ендоскопічне обладнання останнього покоління;
 • сучасний аудіометр.

У ЛОР кабінеті м.Здолбунів працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи. Під час амбулаторного прийому у ЛОРа можна, наприклад, промивати лакуни піднебінних мигдалин, гайморових пазух, провести зрошення голосових зв’язок, аплікацію на горло і інші ЛОР-маніпуляції.

Контакти

Вам потрібен експерт? Ви бажаєте залишити свою контактну інформацію, виберіть зручний для вас метод звернення.

Відвідайте нас

Графік роботи

Понеділок- Пятниця:
10:00-18:00

Адреса вул., Івана Гонти 18Б, Здолбунів, Рівненська область

зателефонуйте нам

Професійна медична допомога пацієнтам із захворюваннями вуха, горла, носа в м. Здолбунів

Напишіть нам

Потрібна консультація? Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і проконсультуємо і запишемо на прийом.

Революционный слуховой аппарат

Революционный слуховой аппарат

Call Now Button