Конктакти: +380679090180 м. Здолбунів, вул., Івана Гонти 18, б

Слухові апарати

Oticon Opn™

Революційний слуховий апарат

Oticon Opn – новий тип слухового апарату, здатний дати вам 360 ° просторового сприйняття оточуючих звуків. Звуковий процесор апарату працює в 50 разів швидше, ніж в апаратах попереднього покоління *, дозволяючи Oticon Opn сканувати і аналізувати навколишнє оточення, до того, як приминить алгоритм придушення шуму.

* У порівнянні з платформою Inium Sense

Традиційна технологія​

У складній гучній ситуації, такий як ресторан, традиційна технологія виділяє тільки одне джерело звуку, наприклад, співрозмовника. Приглушаючи всі інші звуки, як мова, так і шум, система звужує звукову картину і робить її штучною.

Технологія Oticon Opn

Система аналізує навколишнє оточення більше 100 разів в секунду. Виділяючи мову і тільки потім застосовуючи придушення навколишнього шуму, технологія дозволяє вам насолодитися природним 360 ° сприйняттям звукової картини. Ви можете чути всіх співрозмовників навколо і при необхідності перемикати увагу між ними.

Почуйте більше, запам'ятовуйте краще, витрачайте на це менше зусиль

Ми чуємо мозком, а не вухами. Дозвольте йому чути і сприймати простір так, як це задумано природою!

Дослідження показали, що технології просторового 360 ° сприйняття звукової картини в Oticon Opn допомагає мозку розуміти до 30% більше мови, при цьому знижуючи навантаження на мозок на 20%, навіть в галасливій обстановці. Таке зниження навантаження на мозок дозволить вам запам’ятовувати на 20% більше *. Завдяки відкритій звуковій картині у мозку буде можливість інтуїтивно перемикати увагу з одного джерела звуку на інший, незалежно від того, звідки доносяться звуки.

* Oticon Opn 1, Le Goff et al. 2016

Oticon Opn продовжує отримувати нагороди!

Перший в світі слуховий апарат, здатний підключатися до мережі інтернет, продовжує отримувати нагороди по всьому світу тому експерти гідно оцінюють те, що цей апарат може зробити в області слухопротезування.

  • Danish Internet Awards – Emerging platform & Innovative use of new technology, The Microsoft Prize

  • American Business Awards 2017 – Two Gold Stevie® Awards

  • Red Dot Award

  • CES Innovation Awards – Выставка инновационных технологий и носимых устройств

  • Edison Gold Award™ 2017 – Здоровье и Жизнь

  • Digital Health Award 2017

  • MarCom Award 2017 – запуск семейства OPN

Oticon_Opn_Meeting_Blue_Hearing_Aids_NDS_129604_Oticon_ON_iPhone_7_Width200mm_300dpi_C_Oticon

Слуховий апарат
Made for iPhone®

Підключіться до свого світу

Дивіться ТБ, слухайте музику, розмовляйте по телефону, спілкуйтеся по відеозв’язку – бездротові технології роблять це як колись простим і без застосування додаткових аксесуарів на шиї.

Додаток Oticon ON App

Непомітно для інших змінюйте гучність, перемикайте програми, перевіряйте рівень заряду батарей в апаратах з легкістю в один дотик. За допомогою програми ви можете програвати особливі звуки, які дозволять відволіктися від тиннитус.

Підключайте до інших “розумним” пристроїв

Коли хтось подзвонить у ваш дзвінок у двері, апарати повідомлять вас про це. Може бути вам хочеться, щоб світло в будинку вмикалося коли ви одягаєте апарати? Все це можливо завдяки Oticon Opn – слуховим апаратам, здатним підключатися до мережі інтернет. З ними ваші можливості стають ще ширше.

Технологія для боротьби з тиннитусом

Oticon Opn володіє багатою фонотекою заспокійливих звуків, які допоможуть зменшити шум у вухах

Додавання фонових звуків, таких як білий шум і шум океану, до звуків вашому повсякденному житті, може зменшити шум у вухах. Технологія Oticon Opn Tinnitus SoundSupport ™ пропонує безліч фонових звуків, спеціально розроблених, щоб допомогти вам впоратися з тиннитусом. За допомогою мобільного додатка Oticon ON ви можете керувати своїми апаратами і фоновими звуками.

tinnitus

Зроблені для життя

Ви можете носити апарати Oticon Opn протягом цілого дня. Вони створені щоб бути надійними і міцними.

Внутрішні і зовнішні компоненти слухового апарату покриті спеціальним гідрофобним нанопокриттям для захисту від пилу і вологи, а самі апарати сертифіковані за стандартом IP68. Це означає, що вам більше не потрібно буде турбуватися через піт, або, якщо, ви промокнете під дощем. Навіть з урахуванням цього, ми не рекомендуємо зловживати цим і плавати в них або приймати душ.

Усунення тиннитуса

Дізнайтеся більше про те, як Tinnitus SoundSupport™ допоможе знизити дзвін у вухах.

Спеціалізований центр слухопротезування

Спеціаліст із слухових апаратів перевірить ваш слух, дізнається про ваші уподобання і запропонує найкраще рішення для вас.

Функції Oticon Opn

Дізнайтеся, чому наш мозок є головним елементом слуховий системи.

Brain Hearing

Дізнайтеся, чому наш мозок є головним елементом слухової системи.

Отримайте відвовідь спеціаліста

м. Здолбунів, вул. Івана Гонти 18Б

Call Now Button