Конктакти: +380679090180 м. Здолбунів, вул., Івана Гонти 18, б

Слуховий апарат Siya 2 BTE13 85

Слуховий апарат Siya 2 BTE13 85- непомітне слухове рішення для реабілітації приглухуватості від легкої до важкого ступеня.

Просте підключення до телевізора, комп’ютера, смартфону і багатьом іншим пристроям за допомогою Bluetooth®. Функція Tinnitus SoundSupport допомагає в боротьбі з дратівливим шумом у вухах.

Veloх ™ – нова цифрова платформа високої продуктивності, використовує нову парадигму – «увага до декількох джерел звуку», в 50 разів швидше платформи попереднього покоління Inium Sense, має дозвіл в 48 частотних каналів, здатна обробляти до 1200 мільйонів операцій в секунду, повний аналіз навколишнього середовища понад 100 разів в секунду, новітня система зв’язку TwinLink.

Noise Reduction LX – ефективна технологія шумозаглушення завдяки свер [швидкої платформі Velox оперативно пригнічує шум, навіть між словами, забезпечуючи тим самим комфортне звучання і покращення розбірливість мови.

Feedback shield LX – ефективна надшвидка система управління зворотним зв’язком, яка пригнічує свист зворотного зв’язку без погіршення якості звуку або чутності.

Adaptation Management – 3-х ступінчаста система адаптації користувача для звикання до слухового апарату.

Oticon Firmware Updater – дозволяє оновлювати слухові апарати і Сonnect-пристрої, що працюють на платформі Velox, і додавати нові і вдосконалені функції одним клацанням миші.

IP68 – ступінь захисту корпусу слухового апарату і його компонентів від проникнення пилу і вологи, завдяки надійному нанопокриттю. Не варто бояться зайвого потовиділення або потрапляння під дощ, але перед тим, як приймати душ або лазню, необхідно знімати слухові апарати.

Відвідайте нас

Графік роботи

Понеділок- Пятниця:
10:00-18:00

Адреса вул., Івана Гонти 18Б, Здолбунів, Рівненська область

Напишіть нам

Потрібна консультація? Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і проконсультуємо і запишемо на прийом.

Krupetskaolga1701@gmail.com

Call Now Button