Конктакти: +380679090180 м. Здолбунів, вул., Івана Гонти 18, б

Слухові апарати Рівне

Придбати слухові апарати

Завушні цифрові слухові апарати для дітей з середньою та важкою втратою слуху

Елітні завушні слухові апарати

Передові завушні слухові апарати

Стандартні завушні слухові апарати

Елітні внутрішньовушні слухові апарати

Передові внутрішньовушні слухові апарати

Стандартні внутрішньовушні слухові апарати

Наша галерея модельного ряду

Слухових апаратів Oticon

Виберіть правильні слухові апарати

Правильно підібрані слухові апарати можуть компенсувати майже будь-яке зниження слуху. Крім проведення аудіометрії, Сурдолог також запитає вас про ваш спосіб життя, уподобання. Грунтуючись на отриманих відомостях, фахівець запропонує доступні для вас варіанти.

Як влаштовані слухові апарати

Сучасні слухові апарати – це не просто підсилювачі звуку. Це дуже складні і розумні пристрої, які дозволять поліпшити ваше спілкування і надихнуть вас жити повним життям.

Усередині слухового апарату

Принципова схема сучасного слухового апарату складається з 3 основних компонентів: мікрофона, динаміка і підсилювача, що представляє із себе цифровий процесор з можливістю комп’ютерної настройки. Слухові апарати працюють від повітряно-цинкових батарейок.

Хоч всі слухові апарати мають схожу принципову схему, між різними моделями можуть бути сильні відмінності, що впливають на здатність вловлювати і відтворювати звуки. Чим вище технологічний рівень слухового апарату, тим більш реальним і природним буде його звучання. Залежно від рівня апарату можуть відрізнятися якість звучання, можливість локалізації звуків в просторі, індивідуалізації налаштування та ін.

Більшість слухових апаратів також мають можливість бездротового підключення до мультимедіа пристроїв, наприклад, мобільних телефонів, ТБ, MP3 плеєрів та ін.

Найбільш просунуті технології знаходяться в останніх моделях преміум класу і ці технології можуть коштувати не мало грошей. Слід зазначити, що апарати випускаються в різних виконаннях, які будуть відповідати будь-якому смаку і бюджету. Спеціаліст із слухових апаратів підбере вам те рішення, яке буде відповідати вашому слуху, перевагам, способу життя і бюджету.і

Call Now Button